Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Další brněnská základní škola projevila zájem o korfbal

V uplynulých 2 týdnech se uskutečnily ukázkové dny na ZŠ Svážná v Brně, která projevila zájem o projekt Korfbalu do škol pro své žáky.

 

O ukázkové hodiny korfbalu projevil zájem místní nový tělocvikář, pan učitel Filip Šolc. S korfbalem se setkal na svém předchozím působišti na ZŠ Bosonožské, kde měl korfbal na starost právě jeho bratr Martin Šolc. Po přesunu na novou školu se pan Šolc ozval zástupcům našeho klubu se zájmem o korfbalový materiál pro svou školu. ZŠ Svážná disponuje velkým sportovním areálem s umělou trávou, atletickým oválem a tartanovým hřištěm, kromě toho má i 2 tělocvičny. Proto se na této škole prostor pro korfbal určitě najde.


Byly domluveny 2 ukázkové dny, které se uskutečnily v pondělky 14. a 21. května. V průběhu těchto 2 dnů se ke korfbalu dostalo 11 tříd z prvního stupně a korfbal zaujal nejen žáky, ale taktéž vyučující z prvního stupně, kde hodiny tělocviku vedou třídní učitelé a učitelky. Kromě těchto 2 ukázkových dnů pro žáky prvního stupně se uskuteční ještě jeden ukázkový den pro žáky druhého stupně. Pan učitel Šolc by měl také zájem o otevření školního kroužku od začátku nového školního roku a zapojení se do soutěže pro brněnské základní školy v rámci Školního korfbalového poháru.

Autor: Peter
Vydáno: 24.5. 2018 11:54
Přečteno: 116x
Hodnocení: 2 (celkem 31 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.