Sezóna 2017/2018

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp

Domů s jednou prohrou - 1.semifinále mladších žáků

Přinášíme Vám pohled zpět na první semifinálové kolo kategorie mladších žáků, kterého se v Náchodě účastnil také výběr z našeho klubu. Reportérské pozice se zhostil jeden z hráčů, Martin Němeček.

V sobotu 24.6. se v Náchodě konal první korfbalový semifinálový turnaj mladších žáků, na kterém jsme nemohli chybět ani my (Brno). Po příjezdu našich hráčů nás čekalo překvapení v podobě neúčasti Nového Lískovce. Celý plán zápasů se tedy musel upravit a náš první soupeř byl domácí Náchod. Po poločase bylo jasně vidět, že palubovku ovládají naši hráči. Skóre bylo tedy přívětivé 9 ku 2. V průběhu druhého poločasu se nám povedlo náskok zvýšit o jeden koš. Konečné skóre bylo 14:6.

V druhém zápase jsme „vlítli" na Kolín, který nevstřelil v prvním poločase ani jeden koš a ztrácel hned 8 košů. V druhém poločase se týmům dařilo stejně, zápas skončil 11:3, a tak jsme se se dvěmi výhrami mohli chystat na Prostějov. Jednalo se asi o nejzajímavější zápas turnaje. Derby velikánů kategorie mladších žáků bylo v poločase nerozhodné 3:3. Nejednalo se však jen o veliký boj hráčů, nýbrž i trenéra Prostějova s rozhodčím. Celý turnaj pro nás skončil po urputné bitvě s Prostějovem. Prohra 5:6 sice nebyla nic příjemného, ale nevěšíme hlavy a na druhém semifinálovém turnaji porazíme my Prostějov! O nejvíc střel našeho týmu se postaral s šesti koši Vojta Kalášek. S pěti body pak Vojta Holík a Martin Němeček.

Výsledky našeho klubu:
Brno - Náchod 14:6
Střelci Brna: Vojta Holík 4, Martin Němeček 3, Natka Pařilová 2, Tonda Jokl 2, Vojta Kalášek 2, Lukáš Holík 1.

Brno - Kolín 11:3
Střelci Brna: Vojta Kalášek 3, Sofka Vojnová 2, Tonda Jokl 1, Vojta Holík 1, Lukáš Holík 1, Martin Němeček 1, Natka Pařilová 1, Kája Ježková 1.

Brno - Prostějov 5:6
Střelci Brna: Vojta Kalášek, Tonda Jokl, Sofka Vojnová, Lukáš Holík, Martin Němeček všichni po 1 koši.

Autor: Peter
Vydáno: 7.4. 2018 21:36