Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Korfbal každodenní součástí příměstského tábora na ZŠ Hamry v Brně

V uplynulém týdnu se na ZŠ Hamry v brněnské městské části Maloměřice konal příměstský tábor, kterého součástí byla každý den i hodina korfbalu. O tu se starala místní paní učitelka Veronika Malinová, která v červnu úspěšně absolvovala korfbalové školení Visegrad pro učitele korfbalu.

 

Každý den od pondělí do pátku byl součástí odpoledního programu právě korfbal. Děti ve věku od 4 do 10 let byly rozděleny do 3 skupin, které každé odpoledne absolvovaly 3 různé hodiny. Vždy se prostřídaly na hodině angličtiny, výtvarky a korfbalu. Každodenní dávku korfbalu absolvovalo přes 40 dětí, které si užívaly různé korfbalové hry, soutěže a samozřejmě nesměly chybět ani zápasy. Na tábor zavítal také pracovník školního korfbalu v Brně, Peter Bušík, který pomáhal při hodinách korfbalu. Paní učitelka Malinová však ukázala, že získané poznatky z visegrádského školení jsou velmi užitečné a všechny hodiny korfbalu vedla v moderním duchu výuky korfbalu. Děti si korfbal vždy užívaly a bylo vidět, jak se každým dnem zlepšují. I proto byla pro většinu z nich korfbalová hodina vrcholem dne.

 

Fotky z tábora najdete zde.

 

Věříme, že po 2 letech korfbalových kroužků se korfbal na této škole bude nadále úspěšně rozvíjet a do budoucna bude poskytovat mnoho mladých talentovaných korfbalistů a korfbalistek. Děkujeme Veronice za tuto aktivitu a těšíme se na další turnaje s její školou.

Autor: Peter
Vydáno: 17.7. 2017 14:13
Přečteno: 457x
Hodnocení: 2.4 (celkem 94 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.