Sezóna 2017/2018

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp

Korfbalový kemp 2018 - aktualizováno

Přicházíme s pokračováním letního korfbalového kempu Korfbal klubu Brno. Zapište si termín 12.-18.8.2018 do svých kalendářů, abyste u toho nechyběli. V článku podrobnější informace a hlavně přihláška. Počet míst je omezen, tak neváhejte a přihlašujte se.

Vážení rodiče,

jménem Korfbal klubu Brno bych Vaše děti rád pozval na letní korfbalový kemp, který se bude konat v srpnu tohoto roku.

Termín: 12.-18.8.2018  (neděle odpoledne - sobota dopoledne)

Místo konání: Letní tábor Pod Templštýnem, Biskoupky 53, Biskoupky  (místo konání vzdálené cca 40 km od Brna)

Pro koho je kemp určen: pro registrované hráče a hráčky Korfbal klubu Brno (od ukončené 2.třídy)

Odjezd: neděle 12.8.2018 ve 14,00 hod. sraz na parkovišti pod nákupním centrem Akát (Brno - Bystrc) (odjezd 14,30 hod.)
             nebo kolem 16,00 hod. přímo v areálu Letního tábora Pod Teplštýnem

Příjezd: sobota 18.8. 2018 v 11,30 hod. opět na parkoviště pod nákupním centrem Akát
             nebo kolem 9,00 hod. přímo v areálu Letního tábora Pod Teplštýnem

Ubytování: čtyřlůžkové chaty

Stravování: 5x denně, včetně pitného režimu

Program: 2-3 tréninky denně a další, nejen sportovní aktivity

Sportovní zázemí: travnaté venkovní hřiště, bazén, klubovny pro případ nepříznivého počasí a spousta dalších aktivit

Cena a platba: 3.200 Kč
Pozn.: Zálohu (nevratnou) 2.000 Kč je třeba zaslat na bankovní účet KK Brno: č. BÚ: 226992065/0300, VS: 2018100. Do poznámky uveďte "soustředění 2018 + jméno a příjmení hráče"
V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, společná doprava autobusem z Brna, účastnické tričko a další program.
Doplatek 1.200 Kč bude vybírán při odjezdu autobusu.

Počet míst je omezen na 80 dětí, tak neváhejte a přihlašujte. Přihlášku a zálohu je nutné poslat do konce měsíce dubna 2018. Maximálně však do naplnění kapacity!

Přihlášovací formulář     Informační leták

Dokumenty potřebné k účasti na Korfbalovém kempu:

Korfbalový kemp 2018 - informace  - info o srazu, co si vzít sebou,..
Loni bylo několik dotazů, jestli tam chodí pošta. Bohužel tam pošta podle všeho nechodí. Pokud chcete touto formou děti kontaktovat, tak nám to případně předejte při odjezdu a my jim to dáme. Pokud budou chtít děti něco poslat domů, tak nám to mohou předat a my to hodíme v Brně (někteří budou pendlovat do Brna do práce).

Bezinfekčnost - vyplní rodič v den odjezdu

Zdravotní stav  - souhlas rodičů, že nám případně zdravotníci mohou poskytnout informace o zdravotním stavu dítěte. To v případně, že by bylo nutné navštívit zdravotnické zařízení.

Zdravotní způsobilost  - potvrzení, které je nutné vyplnit od doktora. Potvrzení o očkování,.. Může být i jiné, které předkládáte školám či jiným táborům. Nově je platné na 2 roky, tak je možné použít to z loňska. Musí být vydané od září 2016!

GDPR  - tento dokument budeme potřebovat od všech členů našeho klubu, aby mohli dále v našem klubu působit. To tak prostě nový zákon vyžaduje. Prosím tedy o vyplnění, protože byste to stejně museli řešit na začátku příští sezóny, kdy to budeme muset striktně vyžadovat.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte kdykoliv obrátit na uvedených kontaktech, rád Vám všechny dotazy zodpovím.

Za Korfbal klub Brno
     Jakub Máša