Sezóna 2017/2018

Minižáci - 1.místo

Korfbalový kemp

Korfbalový kemp 2018

Přicházíme s pokračováním letního korfbalového kempu Korfbal klubu Brno. Zapište si termín 12.-18.8.2018 do svých kalendářů, abyste u toho nechyběli. V článku podrobnější informace a hlavně přihláška. Počet míst je omezen, tak neváhejte a přihlašujte se.

Vážení rodiče,

jménem Korfbal klubu Brno bych Vaše děti rád pozval na letní korfbalový kemp, který se bude konat v srpnu tohoto roku.

Termín: 12.-18.8.2018  (neděle odpoledne - sobota dopoledne)

Místo konání: Letní tábor Pod Templštýnem, Biskoupky 53, Biskoupky  (místo konání vzdálené cca 40 km od Brna)

Pro koho je kemp určen: pro registrované hráče a hráčky Korfbal klubu Brno (od ukončené 2.třídy)

Ubytování: čtyřlůžkové chaty

Stravování: 5x denně, včetně pitného režimu

Program: 2-3 tréninky denně a další, nejen sportovní aktivity

Sportovní zázemí: travnaté venkovní hřiště, bazén, klubovny pro případ nepříznivého počasí a spousta dalších aktivit

Cena a platba: 3.200 Kč
Pozn.: Zálohu (nevratnou) 2.000 Kč je třeba zaslat na bankovní účet KK Brno: č. BÚ: 226992065/0300, VS: 2018100. Do poznámky uveďte "soustředění 2018 + jméno a příjmení hráče"
V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, společná doprava autobusem z Brna, účastnické tričko a další program.
Doplatek 1.200 Kč bude vybírán při odjezdu autobusu.

Počet míst je omezen na 80 dětí, tak neváhejte a přihlašujte. Přihlášku a zálohu je nutné poslat do konce měsíce dubna 2018. Maximálně však do naplnění kapacity!

Přihlášovací formulář     Informační leták

Podrobnější informace o odjezdech a příjezdech jsou stále v řešení a budou upřesněny přihlášeným v průběhu června 2018.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte kdykoliv obrátit na uvedených kontaktech, rád Vám všechny dotazy zodpovím.

Za Korfbal klub Brno
     Jakub Máša