Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Ohlédnutí za 5.kolem brněnských žákovských turnajů

Program byl již tradiční! Nejprve bojovaly týmy přípravek, následovány minižáky a na závěr si to rozdali mladší žáci. Jaká byla překvapení a další informace naleznete v článku.

   

Nejprve se na plac dostala kategorie přípravek, kde se mezi sebou utkalo hned 5 družstev. Tým ve složení: Lucka Andrlová, Berta Šubrtová, Viktor Kalášek a David Sotolář, vyhrál všechny svoje zápasy a odnes si tak turnajové prvenství. David Sotolář je zároveň s 25 koši nejlepší střelcem kategorie.

    

Zápasy minižáků také nabídly pěknou podívanou. Největší překvapení se událo hned v prvním zápase, kdy komínští přestříleli dosud neporaženou Bystrc (5:1). Komín pokračoval v nastoleném tempu a ovládl i duel proti mix týmu (5:2) a stal se tak vítězem toho kola. Poslední zápas kategorie mezi dětmi z Bystrce a mix-týmu přinesl nejvíce košů a z vítězství 8:6 se nakonec radovali bystrčtí hráči a hráčky. Na špici tabulky střelců se stále drží Kryštof Malina (19), Natálie Pařilová a Vojtěch Požár (shodně 12 košů).

 

Následně se zvedly koše a mohly začít zápasy mladších žáků. Zápas tradičních rivalů z Komína a Bystrce po napínavém souboji nakonec ovládl Komín v poměru 6:4. Poločasový výsledek 2:0 v zápase Komín x Mix-tým sliboval další napínavý duel. Zlepšující se Mix-tým nakonec prohrál 6:0 a mohl se tak začít soustředit na poslední utkání dne proti Bystrci. Toto utkání vynikalo precizní obranou na obou půlkách, vše nakonec rozhodly 2 trefené střely a zápas skončil 2:0 pro Bystrc. Vítězství z minulého kola obhájilo komínské družstvo. Tabulku střelců mezi mladšími žáky vede Verča Čarvašová (16), před Martinem Němečkem (15) a Tondou Joklem (14 košů).

 

Všechny výsledky můžete najít na webu: http://www.korfbal.cz/ v sekci dané soutěže. Držíme palce do dalších zápasů, příště se uvidíme 4.3.2017 opět na ZŠ Otevřená.

 

 

Autorka článku: Barbora Dvořáková 

Autor: Admin
Vydáno: 22.2. 2017 13:55
Přečteno: 396x
Hodnocení: 2.1 (celkem 115 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.