Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Představení korfbalu na soukromém EKO Gymnáziu v Brně

Dalším zájemcem o korfbal z řad brněnských středních škol bylo EKO Gymnázium v Starém Lískovci. O popularizaci korfbalu na škole se přičinila místní studentka Sára Sahatciu, která je hráčkou české reprezentace do 17 let i našich družstev dorostu a starších žáků.


 
EKO gymnázium má svoje prostory propojené s vedlejší ZŠ Labskou a některé objekty dokonce společně sdílí. Mezi nimi také školní tělocvičnu, kde probíhají hodiny tělocviku EKO gymnázia. ZŠ Labská je již od začátku projektu Školního korfbalu jeho součástí a pravidelně se účastní finálových kol Školního korfbalového poháru v Brně. A právě v této tělocvičně korfbalové koše již umístěny jsou, a proto byly ukázkové hodiny korfbalu pro studenty gymnázia o to jednodušší. O ukázky projevila zájem také místní tělocvikářka, paní Němčanská, která si nejdřív korfbal vyzkoušela na semináři pro učitele na konci října.
 

V průběhu 2 dní se tedy odehrávaly ukázkové hodiny, nejdřív v úterý 7. listopadu hlavně pro třídy nižšího gymnázia a poté i ve čtvrtek 9. listopadu, kdy přišlo na řadu i vyšší gymnázium. Ukázkových hodin se aktivně účastnila i brněnská hráčka Sára Sahatciu, která je studentkou 1. ročníku vyššího gymnázia a svou školní aktivitou se snaží o zviditelnění korfbalu i mezi svými spolužáky.


Autor: Peter
Vydáno: 16.11. 2017 11:32
Přečteno: 126x
Hodnocení: 2.5 (celkem 55 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.