Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Ukázky korfbalu na další škole v Brně na ZŠ Hroznová v Pisárkách

V uplynulých 2 týdnech se uskutečnily až 4 ukázkové dny na ZŠ Hroznová v Brně Pisárkách. Vždy 2 dny byly vyhrazeny jak pro první, tak i pro druhý stupeň této školy.

 

Zájem o korfbal na své škole projevila místní paní vychovatelka Alena Konečná, která byla s korfbalem aktivní již před 20 lety na jiné škole v Brně, konkrétně na ZŠ Jana Babáka, kde také funguje korfbalový kroužek. Proto nejdřív absolvovala korfbalový seminář pro učitele na ZŠ Janouškové koncem října a následně domluvila ukázky s vedením své školy.

 

První ukázkový den se konal v čerstvě zrenovované tělocvičně již v úterý 14. listopadu a byl určen pro žáky čtvrtých a pátých tříd. Další 2 ukázkové dny již byly zaměřeny na žáky druhého stupně, kteří si korfbal vyzkoušeli v pondělí 20. a ve středu 22. listopadu. Celý korfbalový program zakončili nejmenší žáci z druhých a třetích tříd v pátek 24. listopadu. Děti nový sport trošku překvapil, ale našli se i někteří korfbalu znalí žáci. Výhody korfbalu ocenili hlavně místní vyučující, kteří tento sport budou určitě zapojovat do výuky tělesné výchovy. Navíc díky dobré pozici ZŠ Hroznové, mají místní žáci možnost navštěvovat korfbalové kroužky na školách v nedalekých městských částech jako Komín, Žabovřesky nebo Starý Lískovec.

Autor: Peter
Vydáno: 27.11. 2017 13:28
Přečteno: 147x
Hodnocení: 2.4 (celkem 52 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.