Pro zajištění a zkvalitnění práce našeho spolku hledáme šikovného člověka, který by s námi chtěl budovat největší a nejúspěšnější korfbalový klub ve střední Evropě.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který má blízko ke sportu, baví ho práce s nadšenými amatéry a dobrovolníky a hlavně se nebojí administrativní práce.

Měl/-a bys umět aspoň trochu anglicky a měl/-a bys být schopen/-na hladce a rychle komunikovat se spoustou různorodých lidí. Výhodou (ale nikoliv nutností) je znalost dotační problematiky a účetnictví.

Umíš něco víc? Myslíš, že bys nám mohl/-a pomoct ještě v něčem? Super, budeme jenom rádi – vítáme každý dobrý nápad.

Že korfbal neznáš? To vůbec nevadí. Stačí chuť se k nám přidat a korfbal tě pohltí. Hledáme prostě člověka, který má chuť dělat samostatnou práci pro klub plný „bláznů“ do svého sportu.

Co bys dělal/-a?

Administrativní činnost

• řízení komunikace uvnitř klubu – správa webu, sociální sítě, emaily
  • správa informačních systémů klubu, svazu a ČUS
  • základní účetní evidence + komunikace s externí účetní
  • příprava dotačních projektů, jejich evidence a vyúčtování – jednání s orgány státní správy
  • administrativní podpora vedení klubu – koordinace trenérů aj.
  • objednávání pronájmů sportovních hal
  • organizace významnějších akcí – soustředění, mimosoutěžní a mezinárodní turnaje, společenské a zábavní akce
  • pomoc s organizací náborových akcí
  • komunikace s Českým korfbalovým svazem

Rozsah práce je min. 20 hodin týdně, v některých obdobích roku méně, jindy zase více.

Pracovní doba je flexibilní, důležité jsou splněné úkoly v zadaném termínu.

Co za to nabízíme?

• různorodou práci, která tě bude bavit
  • zajímavé platové ohodnocení s možností růstu (ne, opravdu to není charita)
  • flexibilní pracovní dobu
  • výbornou partu lidí okolo sportu s naprosto unikátní atmosférou
  • pracovní smlouva (DPČ nebo HPP)

Nástup ideálně od 1.9.2019.

Co nenabízíme?

Nenabízíme hromadu nesmyslných pseudo-benefitů, jako jsou stravenky, firemní slevy, dny dovolené navíc apod. Věříme, že radost z práce na projektech, které tě budou bavit, je mnohem víc.  Když budeš potřebovat volno, vezmeš si ho, když budeš chtít něco jinak, domluvíme se.

Zaujala tě naše nabídka?

Pošli stručné CV a krátký popis, jak by sis spolupráci představoval/-a ty, anebo se ozvi na níže uvedený kontakt a můžeme se pobavit o detailech.

Ondřej Fridrich
předseda spolku