Přehled tréninků v nadcházejícím ročníku 2020/2021.

Pondělí
ZŠ Bosonožská (Starý Lískovec) – začínáme 14.9.
16:00 – 17:00 minižáci (1.stupeň ZŠ)
17:00 – 18:00 mladší žáci (2.stupeň ZŠ)

Úterý
ZŠ Otevřená (Žebětín) – začínáme 15.9.
17:00 – 18:00 minižáci a mladší žáci (2.-7. třída)

Tauferovy koleje Mendelovy univerzity (Jana Babáka 3 – Žabovřesky) – začínáme 1.9.
17:30 – 19:00 starší žáci (8.třída ZŠ – 1.třída SŠ)

Tatran Bohunice – nová hala (Neužilova 27) – začínáme 8.9.
20:30 – 22:00 dospělí a dorost (od 2.třídy SŠ)

Středa
ZŠ Jana Babáka (Žabovřesky) – začínáme 16.9.
15:15 – 16:15 minižáci a mladší žáci (2.-7. třída)

ZŠ Pastviny (Komín) – začínáme 7.10.
15:30 – 17:00 výběr mladších žáků pro republikovou soutěž

Gymnázium Bystrc Vejrostova – začínáme 2.9.
18:30 – 20:00 starší žáci (8.třída ZŠ – 1.třída SŠ)

Čtvrtek
ZŠ Laštůvkova (Bystrc) – začínáme 17.9.
16:15 – 17:15 minižáci (1.stupeň ZŠ)
17:15 – 18:15 mladší žáci (2.stupeň ZŠ)

Tauferovy koleje Mendelovy univerzity (Jana Babáka 3 – Žabovřesky) – začínáme 3.9.
19:00 – 20:30 dorost (od 2.třídy SŠ) + dospělí po domluvě

Pátek
ZŠ Pastviny (Komín) – začínáme 2.10.
14:00 – 15:30 minižáci a mladší žáci (2.-7. třída ZŠ)

ZŠ Sirotkova (Žabovřesky) – začínáme 18.9.
15:30 – 16:30 minižáci a mladší žáci (2.-7. třída ZŠ)
16:30 – 18:00 starší žáci (8.třída ZŠ – 1.třída SŠ)

Sokol Maloměřice (Obřanská 13) – začínáme 18.9.
20:00 – 21:30 dospělí + dorost (od 2.třídy SŠ)

Školní kroužky
ZŠ Hamry (Maloměřice)
Středa 14:00 – 15:00 1.stupeň ZŠ
Čtvrtek 14:00 – 15:30 2.stupeň ZŠ

Přehled podle věkových kategorií

Dospělí a dorost
Úterý 20:30 – 22:00 – Tatran Bohunice
Čtvrtek 19:00 – 20:30 – Tauferovy koleje
Pátek 20:00 – 21:30 – Sokol Maloměřice

Starší žáci
Úterý 17:30 – 19:00 – Tauferovy koleje
Středa 18:30 – 20:00 – Gymnázium Bystrc Vejrostova
Pátek 16:30 – 18:00 – ZŠ Sirotkova

Mladší žáci a minižáci
Pondělí 16:00 a 17:00 – ZŠ Bosonožská (Starý Lískovec)
Úterý 17:00 – ZŠ Otevřená (Žebětín)
Středa 15:15 – ZŠ Jana Babáka (Žabovřesky)
Středa 15:30 – 17:00 – výběr mladších žáku – ZŠ Pastviny (Komín)
Čtvrtek 16:15 a 17:15 – ZŠ Laštůvkova (Bystrc)
Pátek 14:00 – ZŠ Pastviny (Komín)
Pátek 15:30 – ZŠ Sirotkova (Žabovřesky)