Pro zajištění a zkvalitnění práce našeho spolku hledáme šikovného člověka, který by nám chtěl pomoci stát se jedním z největších a nejúspěšnějších korfbalových klubů ve střední Evropě.

Koho hledáme?

Hledáme šikovného, zodpovědného, pečlivého člověka, který má blízko ke sportu, baví ho práce s nadšenými amatéry a dobrovolníky a hlavně se nebojí administrativní práce a účetnictví.

Hledáme člověka, který především samostatně a zodpovědně převezme řízení financování sportovního klubu. Jedná se o práci, která zabere řádově cca 10-20 hodin měsíčně, nárazově v dotačním období i více.
Bude spolupracovat především s předsedou, sekretářem a trenéry klubu.

A že korfbal neznáte? To vůbec nevadí. Stačí chuť se k nám přidat a korfbal tě pohltí. Hledáme prostě člověka, který má chuť dělat samostatnou práci pro klub plný „bláznů“ do svého sportu.

Jaká práce vás čeká?

• Budete připravovat dotační projekty od A do Z – rozpočty, zprávy, podklady pro žádosti a vyúčtování dotací. Celkem ročně žádáme o více než 10 dotací a určitě by jich mohlo být i víc.
  • Budete aktivně vyhledávat příležitosti pro získání dalších finančních prostředků ze státních institucí (stát, kraj, město, městská část), firemních dotačních projektů a sponzoringu.
  • Budete připravovat rozpočty sportovních akcí a kontrolovat jejich dodržování.
  • Budete zpracovávat základní účetní doklady (faktury) a připravovat je pro klubovou účetní v souladu s dotačními a dodavatelskými smlouvami.
  • V případě solidní znalosti účetnictví a účetního softwaru je možné plné převzetí správy klubového účetnictví. (Takového kandidáta určitě preferujeme.)
  • Budete průběžně kontrolovat hospodaření klubu, řídit toky finančních prostředků, rozpočty a vyplácení mezd zaměstnancům klubu.
  • Budete jednat se zástupci kraje, měst, obcí a sportovního svazu, navazovat kontakty ve sportovním prostředí a pomáhat prosadit zájmy korfbalu v těchto kruzích.

Co očekáváme?

• Základní znalost účetnictví a finančního řízení.
  • Povědomí o fungování dotací v oblasti sportu a financování sportovních klubů.
  • Velmi dobrou znalost češtiny (schopnost napsat průvodní zprávy k dotacím).
  • Ochotu naučit se rychle novým věcem a zákonitostem fungování amatérského sportovního klubu.
  • Zodpovědnost a pečlivost.
  • Znalost korfbalového prostředí a fungování našeho klubu je pro uchazeče určitě výhodou.

Co za to nabízíme?

• Různorodou zodpovědnou práci.
  • Zajímavé ohodnocení s možností hoooodně zajímavého motivačního bonusu v podobě % ze získaných finančních prostředků
    • Odměna buď hodinovou sazbou 200,- Kč nebo měsíčním paušálem + bonus.
    • Kolik si celkem vyděláte tak záleží především na vaší aktivitě a snaze vyhledávat nové příležitosti.
  • Flexibilní práci, ale s pevně danými termíny, které je nutné dodržet.
  • Fajn partu lidí okolo sportu s naprosto unikátní atmosférou.
  • Pracovní smlouvu (DPČ) nebo smluvní spolupráci (OSVČ).
  • Naučíte se novým věcem, přitom vás nehodíme do vody, ale naučíme vás postupně vše potřebné.
  • Máte možnost prosadit vlastní návrhy a změny ve fungování sportovního klubu. Nebráníme se žádným dobrým nápadům.
  • Pozice je vhodná jak pro zkušené administrativní pracovníky, tak případně i pro studenty vysoké školy se zaměřením na ekonomii nebo sportovní management. Osvojíte si znalosti a dovednosti užitečné pro budoucí kariéru.

Co nenabízíme?

Nenabízíme hromadu nesmyslných pseudo-benefitů, jako jsou stravenky, firemní slevy, dny dovolené navíc apod. Věříme, že zajímavá finanční odměna okořeněná o radost z práce na projektech, které vás budou bavit a které navíc pomáhají udržet pro skoro 300 dětí v Brně cenově únosné sportování, znamená mnohem víc.

Zaujala vás tato pracovní nabídka?

Pošlete stručné CV a krátký popis, jak byste si spolupráci představovali vy, anebo se ozvěte na níže uvedený kontakt a můžeme se pobavit o detailech práce.

Ondřej Fridrich
předseda Korfbal klubu Brno, z.s.
e-mail: vv@korfbalbrno.cz