Aktuality

Uhájí Brno korfbalový trůn?

Už tuto sobotu bude jasno! V rámci Superfinálového dne v Prostějově se rozhodne, kdo letos získá titul mistrů České republiky v korfbalu v kategorii dospělých. 

Vítězná derniéra v základní části

Poslední kolo nejvyšší české korfbalové soutěže už neřešilo vůbec nic. Přesto bylo samozřejmě potřeba poslední zápas odehrát. A Prostějov si už dlouho na Brno brousil zuby a vyhlašoval, že tentokrát ho už určitě porazí. Jak to dopadlo?

Výhra ve Znojmě potvrdila vítězství v základní části

Poslední kola české korfbalové extraligy už měla být pouze formalitou, protože všechny celky už mají karty rozdané. Diváci proto možná ve Znojmě čekali poklidný zápas, na palubovce se však žádná nuda neodehrála.

Obě družstva minižáků vybojovala postup do finále

Obě družstva minižáků vybojovala postup do finále

Hned dvě želízka v ohni získal Korfbal klub Brno v semifinálových bojích korfbalové ligy minižáků. Z dětí, které celý rok bojovaly na turnajích v Žebětíně, jsme tak poskládali hned 2 výběry, které se v sobotu 16. března zapojily do semifinálových kol soutěže.

read more
Prvoligový bronz Béčku utekl

Prvoligový bronz Béčku utekl

Jestliže brněnské Béčko živilo naději na bronzové medaile, poslední kolo je bohužel zhatilo. Proti druhému a čtvrtému týmu tabulky jsme nezískali ani body a zakončili soutěž na nepopulární bramborové pozici. 

read more

Nadcházející akce

Korfbal do škol

Hrajte korfbal i ve vaší škole

Díky možnosti společné hry dívek a chlapců je korfbal ideálním sportem pro výuku na základních školách a školní sportovní kroužky. V rámci projektu “Korfbal do škol” můžete rychle, jednoduše a levně začít s korfbalem i na vaší škole. Přijedeme, ukážeme, naučíme, zajistíme materiální vybavení.

Nábor

Přidej se k nám—hraj korfbal!

Korfbal je totálně návykový sport. Dokud ho neznáš, klidně se bez něj obejdeš, ale jakmile si poprvé hodíš míčem na koš, korfbal tě chytí a nikdy nepustí. Přidej se k nám a žij s námi korfbalem. 

Aktuality z Facebooku

18.03.2019

Korfbal klub Brno

Obrazové ohlédnutí za neméně úspěšným semifinálovým turnajem minižáků z Brna.
Autor fotek: Marek Andrle
... See MoreSee Less

View on Facebook

18.03.2019

Korfbal klub Brno

Obrazové ohlédnutí za úspěšným semifinálovým turnajem minižáků v Kutné Hoře.
Autor fotek: Marek Němeček
... See MoreSee Less

View on Facebook

KONTAKTUJ NÁS

Pokud tě korfbal zaujal a chceš si ho zkusit, nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme. Těšíme se na tebe!

Hlavní partneři klubu

partneři klubu

mediální partneři klubu