Leden 2020

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
  • Trénink Senioři A - Maloměřice
4
  • 5. kolo ČDKE - Náchod
  • 8. kolo ČKE - SK Plhov Náchod x KK Brno
5
  • 5. kolo 1. ČKL - Znojmo
6
  • Trénink mini žáci - ZŠ Bosonožská
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Bosonožská
7
  • Trénink minižáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink Starší žáci
  • Trénink Senioři B+A - Bohunice
8
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Mladší žáci - ZŠ Pastviny
  • Trénink mladší žáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Starší žáci - Vejrostova
9
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ Laštůvkova
  • Trénink ZŠ Laštůvkova - mladší žáci
  • Trénink Dorost - Tauferovy koleje
10
  • Trénink minižáci - ZŠ Pastviny
  • Trénink minižáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink Starší žáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink Senioři A - Maloměřice
  • Trénink Dorost - Maloměřice
11
  • 4. kolo 1. ČKL - Kutná Hora
12
13
  • Trénink mini žáci - ZŠ Bosonožská
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Bosonožská
14
  • Trénink minižáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink Starší žáci
  • Trénink Senioři B+A - Bohunice
15
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Mladší žáci - ZŠ Pastviny
  • Trénink mladší žáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Starší žáci - Vejrostova
16
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ Laštůvkova
  • Trénink ZŠ Laštůvkova - mladší žáci
  • Trénink Dorost - Tauferovy koleje
17
  • Trénink minižáci - ZŠ Pastviny
  • Trénink minižáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink Starší žáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink Senioři A - Maloměřice
  • Trénink Dorost - Maloměřice
18
  • 6. kolo ČDKE - Znojmo
19
  • 10. kolo ČKE - KK Brno x MS YMCA Znojmo
20
  • Trénink mini žáci - ZŠ Bosonožská
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Bosonožská
21
  • Trénink minižáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink Starší žáci
  • Trénink Senioři B+A - Bohunice
22
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Mladší žáci - ZŠ Pastviny
  • Trénink mladší žáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Starší žáci - Vejrostova
23
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ Laštůvkova
  • Trénink ZŠ Laštůvkova - mladší žáci
  • Trénink Dorost - Tauferovy koleje
24
  • Trénink minižáci - ZŠ Pastviny
  • Trénink minižáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink Starší žáci - ZŠ Sirotkova
  • Trénink Senioři A - Maloměřice
  • Trénink Dorost - Maloměřice
25
26
27
  • Trénink mini žáci - ZŠ Bosonožská
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Bosonožská
28
  • Trénink minižáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink mladší žáci - ZŠ Otevřená
  • Trénink Starší žáci
  • Trénink Senioři B+A - Bohunice
29
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Mladší žáci - ZŠ Pastviny
  • Trénink mladší žáci - ZŠ J. Babáka
  • Trénink Starší žáci - Vejrostova
30
  • Kroužek korfbalu - Hamry
  • Trénink minižáci - ZŠ Laštůvkova
  • Trénink ZŠ Laštůvkova - mladší žáci
  • Trénink Dorost - Tauferovy koleje
31
  • Trénink Senioři A - Maloměřice
  • Trénink Dorost - Maloměřice