Korfbalový kemp

Každoročně organizujeme letní kemp pro všechny korfbalové nadšence.
Pojďte s námi společně prožít týden plný sportu a zábavy v přírodě před koncem letních prázdnin, nasbírat zážitky, najít nové kamarády a hlavně se o hrozně moc zlepšit v korfbalu.
Vážení rodiče a korfbaloví nadšenci,

jménem Korfbal klubu Brno bych vaše děti rádi pozval na letní korfbalový kemp, který se bude konat podobně jako v minulých letech v 2. srpnovém týdnu. Přicházíme s pokračováním letního korfbalového kempu Korfbal klubu Brno.

Zapište si termín 11.-17. 8. 2019 do svých kalendářů, abyste u toho nechyběli. V článku podrobnější informace a hlavně přihláška. Počet míst je omezen, tak neváhejte a přihlašujte se.

Kdy a kde?

Termín: 11.-17. 8. 2019 (neděle odpoledne – sobota dopoledne)

Místo konání: Letní tábor Heroltice u Tišnova, rekreační středisko Brněnka

Proč jet na korfbalový kemp?

Protože léto je lepší prožít v přírodě a ve společnosti, kde určitě nebude chybět:

• Zábava
  • Sport
  • Přiroda
  • Korfbal 🙂

Pro koho je kemp určen?

Pro registrované hráče a hráčky Korfbal klubu Brno (od ukončené 2.třídy)

Co jíme, kde bydlíme a co na kempu děláme?

Ubytování: čtyřlůžkové chaty

Stravování: 5x denně, včetně pitného režimu

Program: 2-3 tréninky denně a další, nejen sportovní aktivity

Sportovní zázemí: travnaté venkovní hřiště, bazén, klubovny pro případ nepříznivého počasí a spousta dalších aktivit

Kolik kemp stoji a jak se plati?

Cena: cca 3.200 Kč (bude upřesněno v únoru 2019)

Informace o platbe:

• Zálohu (nevratnou) 2.000 Kč je třeba zaslat na bankovní účet KK Brno:
  • č. BÚ: 226992065/0300,
  • VS: 2018100.
  • Do poznámky uveďte “soustředění 2019 + jméno a příjmení hráče”.
  • Doplatek 1.200 Kč bude vybírán při odjezdu autobusu.

Poznámka: V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, společná doprava autobusem z Brna, účastnické tričko a další program.

Počet míst je omezen na 80 dětí, tak neváhejte a přihlašujte. Přihlášku a zálohu je nutné poslat do konce měsíce dubna 201. Maximálně však do naplnění kapacity!

Organizační info

Příjezd: sobota 18.8. 2018 v 11,30 hod. opět na parkoviště pod nákupním centrem Akát
nebo kolem 9,00 hod. přímo v areálu Letního tábora Pod Teplštýnem

Odjezd: neděle 12.8.2018 ve 14,00 hod. sraz na parkovišti pod nákupním centrem Akát (Brno – Bystrc) (odjezd 14,30 hod.) nebo kolem 16,00 hod. přímo v areálu Letního tábora Pod Teplštýnem

Podívejte se, jak to vypadalo na minulých ročnících!

Dokumenty potřebné k účasti na Korfbalovém kempu:

• Zakladni informace pro Korfbalový kemp 2019 – info o srazu, co si vzít sebou,..
  • Bezinfekčnost – vyplní rodič v den odjezdu
  • Zdravotní stav – souhlas rodičů, že nám případně zdravotníci mohou poskytnout informace o zdravotním stavu dítěte. To v případně, že by bylo nutné navštívit zdravotnické zařízení.
  • Zdravotní způsobilost – potvrzení, které je nutné vyplnit od doktora. Potvrzení o očkování,.. Může být i jiné, které předkládáte školám či jiným táborům. Nově je platné na 2 roky, tak je možné použít to z loňska. Musí být vydané od září 2016!
  • GDPR – tento dokument budeme potřebovat od všech členů našeho klubu, aby mohli dále v našem klubu působit. To tak prostě nový zákon vyžaduje. Prosím tedy o vyplnění, protože byste to stejně museli řešit na začátku příští sezóny, kdy to budeme muset striktně vyžadovat.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte kdykoliv obrátit na uvedených kontaktech, rád Vám všechny dotazy zodpovím. Tesime se na vas!

Kontaktni osoba: Jakub Máša

• Telefon: +420 603 192 126
  • E-mail: jakub.masa@korfbalbrno.cz

Casto kladene dotazy

Chodí tam pošta?

Bohužel tam pošta podle všeho nechodí. Pokud chcete touto formou děti kontaktovat, tak nám to případně předejte při odjezdu a my jim to dáme. Pokud budou chtít děti něco poslat domů, tak nám to mohou předat a my to hodíme v Brně (někteří budou pendlovat do Brna do práce).

Korfbalový kemp 2019

Přihlášky na Korfbalový kemp 2019 budou otevřeny v průběhu února.