Korfbalový kemp

Každoročně organizujeme letní kemp pro všechny korfbalové nadšence.
Pojďte s námi společně prožít týden plný sportu a zábavy v přírodě před koncem letních prázdnin, nasbírat zážitky, najít nové kamarády a hlavně se o hrozně moc zlepšit v korfbalu.

Kdy a kde?

Termín: 16.-22. 8. 2020 (neděle odpoledne – sobota dopoledne)

Místo konání: Letní tábor Heroltice u Tišnova, rekreační středisko Brněnka

Proč jet na korfbalový kemp?

Protože léto je lepší prožít v přírodě a ve společnosti, kde určitě nebude chybět:

• Zábava
  • Sport
  • Přiroda
  • Korfbal 🙂

Pro koho je kemp určen?

Pro registrované hráče a hráčky Korfbal klubu Brno (od ukončené 2. třídy do 16 let).

Co jíme, kde bydlíme a co na kempu děláme?

Ubytování: čtyřlůžkové chaty

Stravování: 5x denně, včetně pitného režimu

Program: 2-3 tréninky denně a další, nejen sportovní aktivity

Sportovní zázemí: travnaté venkovní hřiště, bazén, klubovny pro případ nepříznivého počasí

Další program: celotáborová hra, sportovní i nesportovní soutěže, výlety

Jak se přihlásit?

Přihlášky jsou možné pouze přes KIS (Klubový informační systém) – clen.korfbalbrno.cz kam by měli mít přístup všichni členové našeho klubu. V případě, že nevíte jak na to či přihlašovací údaje, tak pište na vv@korfbalbrno.cz.

Přihlášky budou probíhat do konce března 2020. Následně bude provedena kontrola, jestli přihlášení splnili předem stanovené podmínky (účast na minimálně 3 turnajích v tomto školním roce).

Počet míst je omezen, tak neváhejte a přihlašujte.

Kolik kemp stojí a jak se platí?

Cena: 3.500 Kč

Přihlášení a schválení hráči budou vyzváni z KISu na začátku dubna k zaplacení nevratné zálohy 2.000Kč – platba do konce dubna. Doplatek 1.500Kč bude splatný do 30.6.2020.
Na začátku dubna budou také zaslány další informace a potřebná potvrzení k účasti.

V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, účastnické tričko, společná doprava autobusem z Brna a další program.

Organizační info

Odjezd: neděle 16.8. 2020 odpoledne (čas bude upřesněn), z parkoviště pod nákupním centrem Akát (Brno – Bystrc) nebo je možný dovoz přímo do Heroltic

Příjezd: sobota 22.8.2020 dopoledne (čas bude upřesněn), na parkoviště pod nákupním centrem Akát (Brno – Bystrc) nebo je možné vyzvednutí dětí přímo v areálu tábora v Herolticích

Kontakt

V případě, že potřebuje další informace či upřesnění, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jakub Máša – jakub.masa@korfbalbrno.cz  +420 603 192 126

Podívejte se, jak to vypadalo na minulých ročnících!

Dokumenty potřebné k účasti na Korfbalovém kempu 2020:

Budou zveřejněny v průběhu dubna 2020

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na uvedených kontaktech, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy. Těšíme se na vás!