Korfbalový kemp

Každoročně organizujeme letní kemp pro všechny korfbalové nadšence.
Pojďte s námi společně prožít týden plný sportu a zábavy v přírodě před koncem letních prázdnin, nasbírat zážitky, najít nové kamarády a hlavně se o hrozně moc zlepšit v korfbalu.

Korfbalový kemp 2019 v Herolticích je za námi. Ale už dnes připravujeme další pokračování v roce 2020. Konat se tentokrát bude ve 3. srpnovém týdnuZapište si termín 11.-17. 8. 2019 do svých kalendářů, abyste u toho nechyběli.

Počet míst bude omezen, ve výběru pro kemp budou upřednostněny děti, které se v průběhu roku účastní soutěžních turnajů jednotlivých věkových kategorií v Žebětíně.

Kdy a kde?

Termín: 16.-22. 8. 2020 (neděle odpoledne – sobota dopoledne)

Místo konání: Letní tábor Heroltice u Tišnova, rekreační středisko Brněnka

Proč jet na korfbalový kemp?

Protože léto je lepší prožít v přírodě a ve společnosti, kde určitě nebude chybět:

• Zábava
  • Sport
  • Přiroda
  • Korfbal 🙂

Pro koho je kemp určen?

Pro registrované hráče a hráčky Korfbal klubu Brno (od ukončené 3. třídy do 16 let).

Co jíme, kde bydlíme a co na kempu děláme?

Ubytování: čtyřlůžkové chaty

Stravování: 5x denně, včetně pitného režimu

Program: 2-3 tréninky denně a další, nejen sportovní aktivity

Sportovní zázemí: travnaté venkovní hřiště, bazén, klubovny pro případ nepříznivého počasí

Další program: celotáborová hra, sportovní i nesportovní soutěže, výlety

Kolik kemp stoji a jak se plati?

Cena: bude upřesněna v únoru 2020

Organizační info

Příjezd: sobota 18.8. 2018 v 11,30 hod. opět na parkoviště pod nákupním centrem Akát
nebo kolem 9,00 hod. přímo v areálu Letního tábora Pod Teplštýnem

Odjezd: neděle 12.8.2018 ve 14,00 hod. sraz na parkovišti pod nákupním centrem Akát (Brno – Bystrc) (odjezd 14,30 hod.) nebo kolem 16,00 hod. přímo v areálu Letního tábora Pod Teplštýnem

Podívejte se, jak to vypadalo na minulých ročnících!

Dokumenty potřebné k účasti na Korfbalovém kempu:

• Základní informace pro Korfbalový kemp 2020 – info o srazu, co si vzít sebou,..
  • Potvrzení o bezinfekčnosti – vyplní rodič v den odjezdu
  • Zdravotní stav – souhlas rodičů, že nám případně zdravotníci mohou poskytnout informace o zdravotním stavu dítěte. To v případně, že by bylo nutné navštívit zdravotnické zařízení.
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti – nutné vyplnit od lékaře. Potvrzení o očkování,.. Může být i jiné, které předkládáte školám či jiným táborům. Podle nové legislativy je platné na 2 roky, tak je možné použít potvrzení z loňska. Musí být vydané od září 2018!

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na uvedených kontaktech, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy. Těšíme se na vás!

Kontaktní osoba: Jakub Máša

• Telefon: +420 603 192 126
  • E-mail: jakub.masa@korfbalbrno.cz

Přihláška na Korfbalový kemp 2020

Přihlášky na Korfbalový kemp 2019 již byly uzavřeny z důvodů naplnění kapacity.