Brněnské hráčky a hráče čeká další víkend plný korfbalu. A protože se všechny jeho hlavní akce uskuteční v Brně, doufáme, že nás přijdete podpořit.

Už v sobotu 2. února v 9:00 rozehrají svůj zápas dva největší rivalové České korfbalové extraligy. V hale v Brně-Maloměřicích se utkají o pozici lídra tabulky KK Brno a KCC Sokol České Budějovice.

V sobotu odpoledne na dospělé kolegy navážou dorostenci. V hale na Tauferových kolejích musí po fatální prohře z minulého týdne hlavně napravit reputaci a získat plný bodový zisk, aby vůbec mohli myslet na postup do play-off. Zápas proti Prostějovu začíná v 16:00, odveta za poslední porážku od Nového Lískovce bude následovat v 17:20.

Nedělní dopoledne pak bude patřit rezervnímu týmu dospělých. Opět v hale v Maloměřicích změří v 10:30 nejdříve síly se zatím posledním Šenovem. Ve 13:30 je pak bude čekat tvrdší oříšek v podobě zkušeného týmu z Tábora.

Přijďte fandit!