KLUCI S HOLKAMA, HOLKY S KLUKAMA

Korfbal je vysoce návykový sport. Dokud jej neznáš, klidně se bez něj obejdeš, ale jakmile si poprvé hodíš míčem na koš, korfbal tě chytí a nikdy nepustí.

CO JE KORFBAL?

Korfbal je jednoduchá hra, kterou se naučíš za pár minut. Je to dynamický sport s důrazem na týmovou spolupráci, ve kterém každý najde svou silnou stránku. A je stejně dobrý pro kluky i holky.

Rozšiřujeme naše řady o nové členy a hledáme právě TEBE!

SMÍŠENÝ SPORT

Společná aktivita holek i kluků vytváří lepší vztahy, které se pak zrcadlí i mimo

SPOLUPRÁCE

Bez pomoci spoluhráčů nemůžeš vyhrát. Spolupráce je klíčem k úspěchu celého týmu.

RADOST A VÍTĚZSTVÍ

Propadni kouzlu týmové euforie. Sdílená radost je dvojitá radost.

PŘÁTELSTVÍ

Jednou korfbalista – vždycky korfbalista. Trávíme spolu volný čas i mimo tréninky a zápasy.

Pravidla korfbalu?

Co je korfbal?

Korfbal klub Brno stojí za 25 lety korfbalu v Brně!

Korfbal klub Brno je sportovním oddílem, který se již více než 25 let věnuje míčovému, původem holandskému sportu – korfbalu. Korfbal klub Brno je nositelem několika titulů mistrů České republiky v různých věkových kategoriích

V současnosti klub tvoří téměř 150 osob – hráčů, hráček, trenérů, trenérek, rozhodčích atd. Je tak jedním z nejsilnějších korfbalových klubů nejen v České republice, ale ve středoevropském prostoru vůbec.

Kromě působení v nejvyšší české korfbalové lize – extralize, kde seniorský tým pravidelně bojuje o titul Mistra ČR, se momentálně klub orientuje hlavně na práci s mládeží a rozvoji korfbalu v jihomoravském regionu. Právě práce s mládeží umožňuje každorodčně vysílat hráčky a hráče do výběrů českých reprezentací ve všech věkových kategorií,což umožňuje brněnským odchovancům cestovat po světě a hájit barvy České republiky v zahraničí.

ČLENEK A ČLENŮ

dětí všech věkových kategorií

TRÉNINKŮ TÝDNĚ

KAM SE S KORFBALEM DOSTANU?

Přes méně známý sport je velká možnost se dostat do reprezentace a podívat se do různých koutů světa.

CO JSME VYHRÁLI?

Korfbal klub Brno má aktuálně 19 týmů v soutěžích Českého korfbalového svazu. Českou republiku už tedy známe dost dobře!

KDE V ZAHRANIČÍ JSME BYLI?

REPREZENTACE ČR

Díky kvalitnímu tréninku i zázemí je Korfbal klub Brno je pravidelným dodavatelem hráčů do reprezentací České republiky. Tak zamakej, dostaň se do reprezentace a procestuj s korfbalem celý svět.

JAK KORFBAL VYPADÁ?

PROČ NÁS KORFBAL BAVÍ?

KONTAKTUJTE NÁS

Pokud tě korfbal zaujal a chceš si ho zkusit, nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme. Těšíme se na tebe!