Korfbalový kemp 2024

Každoročně organizujeme letní kemp pro všechny korfbalové nadšence.
Pojďte s námi společně prožít týden plný sportu a zábavy v přírodě před koncem letních prázdnin, nasbírat zážitky, najít nové kamarády a zlepšit se v korfbalu.

Kdy, kde a kdo?

Termín: 18. – 24. 8. 2024 (neděle odpoledne – sobota dopoledne)

Místo konání: Rekreační středisko Brněnka (Heroltice u Tišnova)

Pro koho je kemp určen: pro hráče a hráčky KK Brno – aktuální 3. třída (mladší po domluvě), odehraná minimálně 3 kola/turnaje

Co tě čeká?

Spousta nových i starých kamarádů • Kopec srandy okořeněný špetkou dobrodružství • Plno her a soutěží • Korfbalové tréninky

Kde budeš bydlet a co budeš jíst?

Ubytování: čtyřlůžkové chatky

Stravování: jídlo 5x denně, pravidelný pitný režim

Program: 2-3 tréninky denně a další nejen sportovní program

Sportovní zázemí: travnatá hřiště, bazén, stolní tenis, klubovny pro případ nepříznivého počasí

Jak a kdy se přihlásit?

Přihlásit se bude možné pouze přes KIS (Klubový informační systém) – clen.korfbalbrno.cz kam by měli mít přístup všichni členové našeho klubu. V případě, že nevíte jak na to nebo nemáte přihlašovací údaje, tak pište na vv@korfbalbrno.cz. Přihlašování bude probíhat do konce března 2024.

Cena a platby?

Cena: 5.200 Kč (další sourozenec 4.700 Kč)

Přihlášení a schválení hráči budou průběžně vyzváni z KISu k zaplacení zálohy 3.000 Kč (platba do konce března 2024). Doplatek 2.200 Kč (další sourozenec 1.700 Kč) bude splatný do 30. 6. 2024.

V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, účastnické tričko, společná doprava autobusem z Brna a další program.

V průběhu června budou také zaslány další informace a potřebná potvrzení k účasti.

Tímto Vás také prosíme o odhad velikosti trička Vašeho dítěte (116, 128, 140, 152, 164, 176, S, M, L, XL, XXL, XXXL), abychom mu mohli nechat vyrobit to správně sednoucí kempové tričko. Tento údaj, prosím, uveďte v sekci „Události“ do políčka „Poznámka/důvod neúčasti“ (stačí jen zapsat velikost a můžete pokračovat dále v klikání jinde).

V případě dotazů nebo nejasností nás kontaktujte:

Jakub Máša: +420 603 192 126 – jakub.masa@korfbalbrno.cz

Podívejte se, jak to vypadalo na minulých ročnících!