KLUCI S HOLKAMA, HOLKY S KLUKAMA

Korfbal je totálně návykový sport. Dokud ho neznáš, klidně se bez něj obejdeš, ale jakmile si poprvé hodíš míčem na koš, korfbal tě chytí a nikdy nepustí.

CO JE KORFBAL?

Korfbal je jednoduchá hra, kterou se naučíš za pár minut. Je to dynamický sport s důrazem na týmovou spolupráci, ve kterém každý najde svou silnou stránku. A je stejně dobrý pro kluky i holky.

Rozšiřujeme naše řady o nové členy a hledáme právě TEBE!

SMÍŠENÝ SPORT

Společná aktivita holek i kluků vytváří lepší vztahy, které se pak zrcadlí i mimo

SPOLUPRÁCE

Bez pomoci spoluhráčů nemůžeš vyhrát. Spolupráce je klíčem k úspěchu celého týmu.

RADOST A VÍTĚZSTVÍ

Propadni kouzlu týmové euforie. Sdílená radost je dvojitá radost.

PŘÁTELSTVÍ

Jednou korfbalista – vždycky korfbalista. Trávíme spolu volný čas i mimo tréninky a zápasy.

Pravidla korfbalu?

Co je korfbal?

Korfbal klub Brno stojí za 25 lety korfbalu v Brně!

Korfbal klub Brno je sportovním oddílem, který se již více než 25 let věnuje míčovému, původem holandskému sportu – korfbalu. Korfbal klub Brno je držitelem několika titulů mistrů České republiky v různých věkových kategoriích.

V současnosti klub tvoří více než 350 členů – hráčů, hráček, trenérů, trenérek, rozhodčích atd. Je tak jedním z nejsilnějších korfbalových klubů nejen v České republice, ale v celé střední Evropě.

Kromě působení v nejvyšší české korfbalové lize – extralize, kde seniorský tým pravidelně bojuje o titul Mistra ČR, se momentálně klub orientuje hlavně na práci s mládeží a rozvoji korfbalu v jihomoravském regionu. Právě práce s mládeží umožňuje každorodčně vysílat hráčky a hráče do výběrů českých reprezentací ve všech věkových kategorií,což umožňuje brněnským odchovancům cestovat po světě a hájit barvy České republiky v zahraničí.

ČLENEK A ČLENŮ

dětí všech věkových kategorií

VÝBĚR Z TRÉNINKŮ TÝDNĚ

Tak jo, přesvědčili jste mě!

Pojďme se domluvit, jak a kde s korfbalem začít.

Varování: Tohle rozhodnutí může změnit tvůj život 🙂

KAM SE S KORFBALEM DOSTANU?

Korfbal je sice malý sport, ale se spoustou velkých příležitostí. Jsme jeden z nejúspěšnějších korfbalových klubů v ČR, jezdíme hrát po celé Evropě a když na sobě budeš makat, s reprezentací ČR se podíváš do celého světa.

CO JSME VYHRÁLI?

Korfbal klub Brno má aktuálně 19 týmů v soutěžích Českého korfbalového svazu.

V sezóně 2017-18 jsme získali 4 tituly v 5 věkových kategroriích a navrch přidali 1 bronz.

KDE V ZAHRANIČÍ JSME BYLI?

Díky úspěchům v českých soutěžích jsme pravidelným účastníkem evropských pohárů a i z nich se neradi vracíme bez medailí.

Naši žáčci se zase každý rok jezdí učit korfbal do Holandska.

REPREZENTACE ČR

Díky kvalitnímu tréninku i zázemí je Korfbal klub Brno pravidelným dodavatelem hráčů do reprezentací České republiky.

Tak zamakej, dostaň se do reprezentace a procestuj s korfbalem celý svět.

JAK KORFBAL VYPADÁ?

PROČ NÁS KORFBAL BAVÍ?

Zbývá už jen poslední krůček

Ještě pořád váháš?
Pojďme společně vymyslet, jak ti můžeme pomoci objevit kouzlo tohoto nádherného sportu jménem korfbal.

Chci se k vám přidat!

Pole označeny znakem * jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře, spolu s údaji zde obsaženými, výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně osobních údajů (GDPR).
Více informací o ochraně osobních údajů.