Příměstský tábor s korfbalem 2024

I na letošní léto chystáme pro naše nejmladší členy druhý ročník „Příměstského tábora s korfbalem“. Tábor bude probíhat ve dvou termínech v červenci v prostorách ZŠ Laštůvkova v Bystrci. Pojďte s námi společně prožít týden plný sportu, zábavy, nasbírat zážitky a zlepšit se v korfbalu.

Kdy, kde a kdo?

Termín: 15. – 19. 7. 2024 a 29. 7. – 2. 8. 2024 (8:00 – 16:30)

Místo konání: prostory ZŠ Laštůvkova (Brno-Bystrc) a blízké okolí

Pro koho je kemp určen: pro hráče a hráčky Korfbal klubu Brno (aktuální 1. – 6. třída) – s přednostním přihlašovánído konce března 2024. Následně bude možnost přihlásit i nečleny KK Brno. Počet účastníků je však omezen – 25 míst.

Co tě čeká?

Program: sportovní program zaměřený nejen na korfbal + výlet do okolí

Stravování: dopolední/odpolední svačina, oběd, pitný režim

Jak a kdy se přihlásit?

Přihlásit se bude možné pouze přes KIS (Klubový informační systém) – clen.korfbalbrno.cz kam by měli mít přístup všichni členové našeho klubu. V případě, že nevíte jak na to nebo nemáte přihlašovací údaje, tak pište na vv@korfbalbrno.cz. Přihlašování bude probíhat do konce března 2024.

Cena a platby?

Cena za účastníka 3.000 Kč

Přihlášení a schválení hráči budou průběžně vyzváni z KISu k zaplacení zálohy 1.500 Kč (platba do konce března). Doplatek 1.500 Kč bude splatný do 30. 6. 2024.

V průběhu května/června budou zaslány další informace a potřebná potvrzení k účasti.

Podrobnější informace o Příměstském táboře s korfbalem vám sdělí:

Jakub Máša: +420 603 192 126 – jakub.masa@korfbalbrno.cz