KLUCI S HOLKAMA, HOLKY S KLUKAMA

Korfbal je vysoce návykový sport. Dokud jej neznáš, klidně se bez něj obejdeš, ale jakmile si poprvé hodíš míčem na koš, korfbal tě chytí a nikdy nepustí. 

Korfbal zachycen okem fotografa

Korfbal na sociálních sítích

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No users set.

PROČ NÁS KORFBAL BAVÍ?

 • “Ke korfbalu jsem se dostal víceméně náhodou už před 25 lety, kdy jsem hrál ještě vrcholově fotbal. A korfbal mě totálně pohltil. Atmosféra ve smíšeném týmu je naprosto odlišná od jiných týmových sportů. Můžete ho hrát na mezinárodní úrovni i jen tak pro radost. Korfbal je vysoce návykový a když vás jednou chytne, už vás nepustí. Pro mě už to není jen sport, je to můj životní styl!”

  Ondřej Fridrich
  Předseda klubu, hráč a mezinárodní rozhodčí


 • “S korfbalem jsem začal v roce 1990 jako hráč a věnoval se i trenérství a řízení klubu. Když jsem později zvažoval, jaký sport bude dělat moje dcera, vzal jsem jí do Bystrce, kde probíhaly dětské korfbalové tréninky. Dceru to chytlo stejně jako kdysi mě. A já se ke korfbalu vrátil jako trenér a vracím mu tak vše, co mi v minulosti dal jako hráči.”

  Vladimír Ježek
  Trenér mládeže a bývalý hráč


 • “S korfbalem jsem začala, když mi bylo 11. Dal mi spoustu přátel, ale hlavně zážitků. Nic se totiž nevyrovná tomu, když člověk stojí na palubovce před zaplněnou halou, na sobě má dres v národních barvách a slyší českou hymnu. Ale jeden zážitek to trumfuje. A to, když jsem jako kapitánka dorosteneckého týmu Brna mohla zvednout nad hlavu pohár mistrů ČR.”

  Vendula Jemelíková
  Hráčka KK Brno, reprezentantka ČR


 • “Korfbal jsem začala hrát ještě na základní škole a pokračovala během gymnázia i studia na vysoké škole. Po návratu z pracovní stáže v Austrálii jsem se do klubu vrátila nejen jako hráčka, ale také jako trenérka. Můžu tak přispět k rozvoji týmu a předat své zkušenosti dalším generacím mladých korfbalistů a korfbalistek.”

  Barbora Dvořáková
  Hráčka KK Brno a trenérka mládeže


KONTAKTUJ NÁS

Pokud tě korfbal zaujal a chceš si ho zkusit, nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme. Těšíme se na tebe!