Milí spoluhráči, zverenci, rodičia a všetci členovia Korfbal klubu Brno!

Spoločné tréningy vonku máme zatiaľ aj naďalej zakázané, ale veríme, že návrat k stretávaniu je už blízko. Preto sme pre všetkých brnenských korfbalistov pripravili individuálnu športovú aktivitu, s ktorou sa každý môže fyzicky pripraviť pred návratom na tréningy. Súťažiť budeme v zbieraní kilometrov za rôzne individuálne športové aktivity a vyhrať môžete zaujímavé ceny od našich partnerov!

Športy: beh, cyklistika, turistika, brusle, kolobežka, skateboard, chôdza a rôzne ďalšie, v ktorých môžete zbierať kilometre. (Pri chôdzi sa nepočíta celodenný počet krokov, ale cielená aktivita typu prechádzka alebo výlet.)

Ceny: 
Hlavná cena: korfbalový míč – pre celkovo najaktívnejšieho kluka a holku za celý mesiac od 17.4. do 16.5.

Priebežné ceny: darčeky od našich partnerov INAsport a SANAsport a ďalšie, na svoje si prídu aj dospelí. 😉 Vždy budú vyhlásené na dobu 1 alebo 2 týždňov (od pondelka do nedele) pre danú vekovú kategóriu a prípadne aj pohlavie.

Prihlásenie:

  • Kto o súťaž nemá záujem, prosíme o označenie „Nezúčastním se“ v udalosti v KISe. Z udalosti ho odoberieme, aby už nechodili ďalšie správy zbytočne. 
  • Záujemcovia označia v KISe „Zúčastním se“ a pripravia si prihlásenie do aplikácie Strava, cez ktorú budeme súťaž hodnotiť. V nej sa prihlásia do Korfbal klub Brno.

Strava: Track Running, cycling & swimming

Aplikáciu nájdete pre všetky zariadenia v Google play, App store alebo na webe www.strava.com. Prihlásiť sa môžete cez Facebook, Google alebo e-mail a vytvoríte si vlastné konto. 
Aplikácia priamo slúži pre zaznamenávanie športových aktivít, v mobile cez možnosť „Record„, kde si vyberiete rôzny druh aktivity. 
Pokiaľ už používate nejakú inú aplikáciu alebo napríklad chytré hodinky, tieto sa so Stravou môžu jednoducho spárovať. Aplikácia ponúka široké spektrum zariadení, s ktorými spolupracuje:

Cez tlačidlo môžete pridať svoju aktivitu. V telefóne priamo zaznamenať aktivitu. Cez PC možno pridať aktivitu jednoducho:

  • Device – pomocou iného zariadenia (napr. hodinky).
  • File – pomocou súboru z inej aplikácie.
  • Manual – ručné zadanie aktivity, napríklad v mobile pridáte screenshot (fotku) vašej aplikácie, podľa ktorej ste športovali.

Pridanie do Korfbal klub Brno na Strave

Súťaž budeme hodnotiť cez funkciu klubu na Strave, kde je založený náš Korfbal klub Brno, v ktorom uvidíte aktivity všetkých členov klubu. 
Pridanie do klubu:

  • Mobil: v základnej stránke voľba „Explore“ – následne „Clubs“ a do vyhľadávania (ikonka lupy) zadáte Korfbal klub Brno. Po zvolení nášho klubu požiadate o pridanie cez tlačítko „Request to join“ a my vás do klubu potvrdíme. 
  • PC: podobný postup cez „Explore“ a „Clubs„, kde do vyhľadávania zadáte Korfbal klub Brno, možno ešte budete musieť zmeniť „Club type“ na „All“. Po zvolení nášho klubu požiadate o pridanie cez tlačítko „Request to join“ a my vás do klubu potvrdíme. 

Pokiaľ by mal niekto s aplikáciou alebo prihlásením do klubu problém, môže sa nám kľudne ozvať. 

Testovací týždeň do 18.4.
Tento týždeň do nedele budeme testovať fungovanie aplikácie, aby ste všetci mali čas sa do aplikácie dostať a vyskúšať si ju. Počasie aj tak nie je moc prívetivé, takže hodnotiť výkony ešte nebudeme. 
Od pondelka už ale spustíme prvú súťaž o priebežné ceny, o ktorých vás v priebehu víkendu budeme cez KIS informovať. 🙂

V prípade akýchkoľvek otázok nás určite môžete kontaktovať. 
Tešíme sa na vaše výkony a snáď brzo aj na nejakých tréningoch. Dovtedy však neležte doma na gauči a zbierajte kilometre! 😉