V neděli 18. 2. 2024 jsme měli na programu další kolo 1. ligy, tentokrát v Ostravě, kde jsme se utkali s domácími hráči z Koblova a se znojemským béčkem.

Skřípění vlaku byl náramný budíček po brzkém vstávání, ale při pomyšlení na výhru jsme vše překousli. Po příjezdu na místo jsme měli důkladnou poradu, která v první polovině zápasu proti Koblovu byla znát. Od třetí čtvrtiny, kdy jsme nezvládli držet zrychlené tempo soupeře, se začala propast mezi týmy rychle prohlubovat a my jsme bohužel nedokázali znovu naskočit na bezpečnou kolej. Hořkosladkou tečkou byl první vlastňák v bohaté kariéře našeho trenéra a zároveň kapitána Jirky a konečný výsledek 7:21.

Do druhého zápasu proti Znojmu jsme nastupovali poučeni se svých chyb a to se nám vyplácelo. Přes únavu z prvního zápasu nikdo nepolevil a šli jsme si pro výhru společně. Ale soupeř též neotálel a v průběhu zápasu třikrát skoro dorovnal skóre. Díky tomu, že jsme vydrželi zápasové tempo se teď můžeme těšit z prvního vítězství (19:15) našeho týmu v této sezóně.