FANSHOP

Fandi stylově! Ukaž, že máš korfbal rád a že ho hraješ!
Reprezentuj barvy Korfbal klubu Brno tím spravným oblečením!

Staň se hrdým fanouškem našeho klubu

Vybrané oblečení nebo vybavení si můžeš objednat pomocí objednávkového formuláře.

Oficiální dres KK Brno

Oficiální dres klubu na míru a s vlastním vybraným číslem.
Super dárek pro nejvěrnější fanoušky!

Šála s logem KK Brno

Když se roztočí šály nad hlavami fanoušků, víme, že nás ženete za vítězstvím.

Stahovací vak na záda

Stahovací batůžek na boty a sportovní oblečení s logem KK Brno.

A jak to vypadá ve skutečnosti?

PROČ NÁS KORFBAL BAVÍ?

• “Ke korfbalu jsem se dostal víceméně náhodou už před 25 lety, kdy jsem hrál ještě vrcholově fotbal. A korfbal mě totálně pohltil. Atmosféra ve smíšeném týmu je naprosto odlišná od jiných týmových sportů. Můžete ho hrát na mezinárodní úrovni i jen tak pro radost. Korfbal je vysoce návykový a když vás jednou chytne, už vás nepustí. Pro mě už to není jen sport, je to můj životní styl!”

Ondřej Fridrich
    Předseda klubu, hráč a mezinárodní rozhodčí

• “S korfbalem jsem začal v roce 1990 jako hráč a věnoval se i trenérství a řízení klubu. Když jsem později zvažoval, jaký sport bude dělat moje dcera, vzal jsem jí do Bystrce, kde probíhaly dětské korfbalové tréninky. Dceru to chytlo stejně jako kdysi mě. A já se ke korfbalu vrátil jako trenér a vracím mu tak vše, co mi v minulosti dal jako hráči.”

Vladimír Ježek
    Trenér mládeže a bývalý hráč

• “S korfbalem jsem začala, když mi bylo 11. Dal mi spoustu přátel, ale hlavně zážitků. Nic se totiž nevyrovná tomu, když člověk stojí na palubovce před zaplněnou halou, na sobě má dres v národních barvách a slyší českou hymnu. Ale jeden zážitek to trumfuje. A to, když jsem jako kapitánka dorosteneckého týmu Brna mohla zvednout nad hlavu pohár mistrů ČR.”

Vendula Jemelíková
    Hráčka KK Brno, reprezentantka ČR

• “Korfbal jsem začala hrát ještě na základní škole a pokračovala během gymnázia i studia na vysoké škole. Po návratu z pracovní stáže v Austrálii jsem se do klubu vrátila nejen jako hráčka, ale také jako trenérka. Můžu tak přispět k rozvoji týmu a předat své zkušenosti dalším generacím mladých korfbalistů a korfbalistek.”

Barbora Dvořáková
    Hráčka KK Brno a trenérka mládeže

Chceš fandit jak se patří?

Pole označeny znakem * jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře, spolu s údaji zde obsaženými, výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně osobních údajů (GDPR).
Více informací o ochraně osobních údajů.

PŘIDEJ SE K NÁM

Pokud tě korfbal zaujal a chceš si ho zkusit, nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme. Těšíme se na tebe!