Městská část Brno-Bystrc

Městská část Brno-Bystrc se nachází na severozápadním okraji města Brna. Počtem obyvatel se řadí k největším městským částem města Brna. A také je už více než 10 let nejvýznamnější líhní korfbalových talentů pro náš klub.

Dlouhodobě zde náš klub působí na ZŠ Laštůvkova a na Klasickém a španělském gymnáziu Brno-Bystrc na Vejrostove, ale korfbal znají i děti z dalších bystrckých škol – ZŠ Heyrovského a ZŠ Vejrostova, které se účastní našeho projektu „Korfbal do škol„.

Děkujeme touto cestou městské části Brno-Bystrc za finanční podporu pro náš sportovní klub, která činila v roce 2023: 40.000,- Kč.

PODPOŘTE NÁS

Zaujal vás korfbal a jeho základní principy?
Chcete se podílet na našich úspěších a rozvíjet s námi tento sport v Brně a okolí?
Staňte se partnerem našeho klubu a podpořte naši misi stát se největším a nejúspěšnějším klubem ve střední Evropě.