STEEL MONT UNI s.r.o

STEEL MONT UNI je rodinná firma, která na českém trhu působí od toku 2008. Hlavní činností firmy je pronájem lešení, bednění a mobilního oplocení.

Tak jako každá stavba má svůj základní kámen, o nějž se opírá, tak i společnost STEEL MONT UNI stojí na základních stavebních kamenech. A těmi jsou profesionalita, individuální přístup k zákazníkovi, dodržování dodacích termínů a špičkový technický stav nabízeného sortimentu.

Děkujeme touto cestou firmě STEEL MONT UNI za finanční podporu pro mládež, která činila v roce 2023: 25.000,- Kč.

Odkazy:

PODPOŘTE NÁS

Zaujal vás korfbal a jeho základní principy?
Chcete se podílet na našich úspěších a rozvíjet s námi tento sport v Brně a okolí?
Staňte se partnerem našeho klubu a podpořte naši misi stát se největším a nejúspěšnějším klubem ve střední Evropě.