V jednom z předchozích dílů našeho seriálu k 30. výročí založení KK Brno jsme si povídali s Vaškem Ježkem o první desetiletce existence našeho klubu. V tomto díle se posuneme o jedno desetiletí dál a příjmení zpovídaného se nezmění, ale příbuzenskou vazbu v tom nehledejte.

K rozhovoru jsme si tentokrát pozvali Jirku Ježka, vynikajícího hráče původem z Moravské Třebové, který v roce 2007 dotáhl Brno málem až k 1. titulu Mistrů republiky. Málem…

Jak už jsme zmiňovali výš, Jirka pochází z Moravské Třebové, kde také s korfbalem začínal. V době, kdy se brněnský klub s novým týmem postaveným na mladých mladých hráčkách a hráčích dostával zpět na výsluní, Jirka přišel do Brna studovat vysokou školu a na hostování do našeho Korfbal klubu.

Víc už vám ale prozradí sám v našem online rozhovoru.

A nezapomeňte nám dát vědět na Facebooku nebo Instagramu, jak se vám zatím náš seriál líbí nebo o čem bychom měli napsat příště.