Jakub Máša - trenér

Jedno srdcejeden tým!

Aktuality

Hořké vítězství nad tureckou Marmarou

Ani přesvědčivé vítězství nad tureckým mistrem Marmara University v poměru 21:11 nemohlo smýt hořkou chuť z konečného 7. místa na letošním Europa Cupu.

K výhře nad Benfikou chybělo málo, ale…

Nebyl to pro diváky zrovna pohledný zápas, ale brněnský tým vsadil proto silné portualské Benfice na totální defenzívu a tahle sázka mu po tři čtvrtiny zápasu vycházela. Bohužel útočný kolaps v posledních 10 minutách znamenal nakonec porážku o jeden jediný krutý bod....

read more
Na holandského mistra ani povedený výkon nestačil

Nepříjemná prohra s Maďary musela večer stranou, protože nás na Europa Cupu čekal duel s aktuálně nejlepším týmem planety TOP Solar/Compleet. Výhru čekal snad jen beznadějný optimista, ale hráči šli do zápasu s chutí a odhodláním nedat kůži zadarmo.

read more

Výsledky a rozpisy zápasů

Výsledky utkání včetně střelců a rozpisy následujících zápasů najdeš na oficiálním webu Českého korfbalového svazu.