Aktuality

Výhra ve Znojmě potvrdila vítězství v základní části

Poslední kola české korfbalové extraligy už měla být pouze formalitou, protože všechny celky už mají karty rozdané. Diváci proto možná ve Znojmě čekali poklidný zápas, na palubovce se však žádná nuda neodehrála.

Těsná výhra nad Prostějovem nám přiřkla soupeře do finále

V sobotu 9. února v podvečer se střetlo v dohrávce 9. kola ČKE Brno s Prostějovem. Zatímco domácí Korfbal klub už měl účast ve finále jistou, Prostějov bojoval o alespoň teoretickou šanci se do extraligového finále poprvé v historii podívat.

Vítězství nad Budějovicemi nás posílá do finále

V sobotu ráno v maloměřické hale změřily síly oba vedoucí celky ČKE — Brno a České Budějovice. V ospalém zápase domácí tým hosty výrazně přestřílel a s jistotou už může plánovat strategii na březnové finále.

Nečekaná ztráta bodů s Táborem

Nečekaná ztráta bodů s Táborem

První únorovou neděli se do Brna sjely týmy Tábora a Šenova, aby spolu s domácím celkem svedly další boje 6. kola 1. české korfbalové ligy. A brněnský favorizovaný tým v něm trochu nečekaně klopýtnul s houževnatým Táborem. 

read more
Starší žáci v Brně urvali 6 bodů

Starší žáci v Brně urvali 6 bodů

Domácím turnajem pokračovalo v sobotu 26. ledna 2019 6. kolo Ligy starších žáků. V domácí hale na Tauferkách se představily opět oba brněnské celky, jejich soupeři tentokrát přicestovali z Kolína a Náchoda. A i přes 1 porážku lze výsledky obou brněnských týmů hodnotit pozitivně. 

read more

Nadcházející akce

Korfbal do škol

Hrajte korfbal i ve vaší škole

Díky možnosti společné hry dívek a chlapců je korfbal ideálním sportem pro výuku na základních školách a školní sportovní kroužky. V rámci projektu “Korfbal do škol” můžete rychle, jednoduše a levně začít s korfbalem i na vaší škole. Přijedeme, ukážeme, naučíme, zajistíme materiální vybavení.

Nábor

Přidej se k nám—hraj korfbal!

Korfbal je totálně návykový sport. Dokud ho neznáš, klidně se bez něj obejdeš, ale jakmile si poprvé hodíš míčem na koš, korfbal tě chytí a nikdy nepustí. Přidej se k nám a žij s námi korfbalem. 

Aktuality z Facebooku

KONTAKTUJ NÁS

Pokud tě korfbal zaujal a chceš si ho zkusit, nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme. Těšíme se na tebe!

Hlavní partneři klubu

partneři klubu

mediální partneři klubu